Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Nuotykių komedija Įeiti draudžiama

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Spektaklis
Data Data:
Pirmadienis, Spalis 19, 2020
Vieta Vieta:
DOMINO teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Trukmė Trukmė:
2 val. 50 min.

Apie

Šeimos galva Oskaras – didelis melomanas, todėl sendaikčių turguje pagaliau įsigijęs taip trokštamą plokštelę, meta visus darbus ir skuba namo jos klausytis.

Patefonas jau įjungtas, bet… atrodo, kad visas pasaulis prieš jį susimokė! Sūnus gotas, meilužė, pavargusi žmona, draugas, kaimynas lenkas, statybininkas nelegalas – visi vienu metu braunasi pro duris, dalinasi ne itin maloniomis naujienomis ir priverčia Oskarą suktis kaip vijurką. Ar jam pavyks išgelbėti savo laiką su plokštele ir… ramų gyvenimą???

Pjesės autorius Florian Zelleris – labai vertinamas ir keletą apdovanojimų pelnęs prancūzų rašytojas bei dramaturgas, dar kitaip vadinamas „vienu įdomiausiu šių laikų rašytoju“ („The Guardian“).


Bilietai www.dominoteatras.lt


Režisierius: Marčinas Slavinskis (Marcin Sławiński)
Autorius: Florian Zeller
Dailininkas: Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak)
Kostiumų dailininkė: Greta Subatavičiūtė

VAIDINA:
OskarasVaidotas Martinaitis
Sofija Vitalija Mockevičiūtė
Sofija, Elza Neringa Varnelytė
ElzaGintarė Latvėnaitė
PjerasNerijus Gadliauskas
Sebastianas Dovydas Stončius
LeoGytis Ivanauskas, Algis Ramanauskas