Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Naujų idėjų kamerinis orkestras Niko

Apie

Renginys įvykęs

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO
AUGUSTA JUSIONYTĖ (smuikas)
DALIA SIMAŠKAITĖ (smuikas)
JULIJA IVANOVAITĖ (smuikas, altas)
LIUDVIKAS SILICKAS (violončelė)
AUGUSTINAS SOKALSKI (violončelė)
VINCAS BAČIUS (kontrabosas)
GEDIMINAS GELGOTAS (dirigentas | meno vadovas | kompozitorius)

Renginį veda aktorė Jūratė Vilūnaitė.

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO – styginių instrumentų grupė, žinoma dėl savo patrauklių ir originalių pasirodymų, atliekanti progresyviąją klasikinę muziką mintinai, integruojanti į savo pasirodymus aukščiausio lygio styginių instrumentų meistriškumą bei minimalistinius vizualinius scenos efektus. Muzikavimo džiaugsmas, originalumas, drąsa ir išskirtinė atlikimo kokybė - visi šie žodžiai tinka apibūdinti NIKO.

Koncertinėje programoje ekspresyvi, šiuolaikinėmis daugiastilistinėmis įtakomis paremta Gedimino Gelgoto kūryba susijungs su žinomiausių minimalistų muzika bei postminimalistiniais, garsių filmų muzikos kompozitorių kūriniais.

Susitikime Rotušės kolonadoje!

Rėmėjas - Vilniaus miesto savivaldybė
Partneriai - LRT, Lietuvos kariuomenė, Vilniaus Klubas, UAB „Vilniaus apšvietimas“, UAB „RTA grupė“, JCDecaux

ATNAUJINTA: Dėl nepalankių oro sąlygų koncertas vyks Rotušės didžiojoje salėje. Koncerte tik sėdimos vietos, galimybių pasas nereikalingas. Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti organizatorių nurodytoje vietoje. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.