Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Nika Ganga | Red Cat

Apie

Renginys įvykęs

Nika Ganga dainos turi džiazo muzikai būdingų solinių linijų bei elektroninės muzikos elementų, nukeliančių į Soul muzikos skambesio sentimentus. Neseniai išleidusi kūrinių „Sodas“ ir „Tu iš ten“ vaizdo klipus, atlikėja šiuo metu dirba ties pirmuoju autoriniu EP albumu. Nika Ganga acoustic grupės nariai jau ilgus metus groja scenoje su klausytojams gerai pažįstamomis grupėmis, tokiomis kaip „Sirupas“, „Be U“, „Robaksai“, „Strings of the Earth Orchestra“ ir kt. Kartu susibūrusi grupė sugeba sukurti atradimo vertą koncertą.

Grupės nariai:
Nika Ganga - vokalas,
Matas Ričkus - gitara,
Liudas Vervečka - klavišai,
Evaldas Mockus - bosine gitara,
Martynas Stoškus - būgnai.

---------------
Durys: 18:00
Pradžia: 19:00 val.
Vieta: Red Cat (Vytenio g. 50D.)
----------------

Įsigydami bilietą koncerto lankytojai renginio dieną privalo turėti galimybių pasą ir įsipareigoja laikytis dabartinių, renginiams keliamų reikalavimų.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

Organizatorius pasilieką teisę keisti renginio programą.

Bilietai prie įėjimo: CA$H ONLY