Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Night in Rock n' Roll City: JETT STAR / BLIND SHAPES (LV) / BITTER ROOTS

Apie

Renginys įvykęs

Važiuojam į beprotišką naktį ROCK n‘ ROLL‘o mieste, kurio centru vasario 11 d. (šeštadienį) taps „Narauti“ klubas!
Šiame mieste nieks nemiega, tamsiose gatvėse vaikšto “neaiškūs” juodai apsirengę tipai, merginos trumpais odiniais sijonais ir tinklinėm pėdkelnėm, girdisi muscle car’ų ir choperių varikliai bei iš geriausio miesto underground klubo šį vakarą grojančios grupės:

JETT STAR [Glam rock], LT
80'ųjų glam roko atstovai iš Vilniaus, susikūrę dar 2017 m. vasarą. Kuriantys ir grojantys savo kūrybos dainas ir gerai žinomų 80'ųjų roko dievų koverius, Jett Star nuskraidins į laikus kuomet pasaulį valdė rock n' roll'as ir dar sykį rock n' roll'as! Aštrios ir melodingos gitaros, jausmingos baladės ir stogą raunantys gabalai, ryškios spalvos, besiplaikstantys plaukai ir tikra 80'ųjų dvasia!
Neseniai pristačiusi savo pirmąjį video klipą, grupės Whitesnake koverį – ”Fool for Your Loving”, grupė sugrįžta su nauju energijos užtaisu bei žada užkurti tikrą „Glam rock party“!
Grupę sudaro: Pixxy Roxx (vokalas), Mario Danger (gitara), Tori Nightsgift (bosinė gitara), Rikki Arno (būgnai).

BLIND SHAPES [Hard rock], LV
Hard roko grupė iš Latvijos, Jelgava miesto, susikūrę 2016 m. “Blind Shapes” kūryboje – daug 80’ųjų roko muzikos stiliaus jausmo ir energijos. 2019 m. grupė išleido savo debiutinį albumą „Through Space and Time”, o 2021 m. – pristatė naujausią video klipą „Impostor“.
Grupę sudaro: Sandis Kallions (vokalas, klavišai), Indars Markots (gitara), Kristiāns Štokmanis (bosinė gitara) and Mārtiņš Vēvers (būgnai).

BITTER ROOTS [Alternative rock], LT
Alternatyvaus roko grupė iš Vilniaus. 2021 metais grupė išleido 3 naujus singlus: “Seaside”, “Devil I know”, “Magic”. Šiuo metu grupė darbuojasi ties nauju skambesiu, naujomis dainomis bei studijiniais įrašais. Energija, geros emocijos ir visa tai - Bitter Roots.
Grupę sudaro: Linas Kriščiūnas (vokalas/gitara), Kipras Kalzanauskas (būgnai), Evaldas Jonikas (sintezatorius), Karolis Viduto (Bosinė gitara).

------------------------------------------------
Durys: 19:00
Pradžia: 20:00
Kaina: 10 eur. (bilietai prie durų)
Hey! Nesnausk, pasižymėk datą ir kviesk draugus į „Night in ROCK n‘ ROLL city“.