Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

(Ne)vaikiški operos reikalai su Rafailu Karpiu

MO muziejus kartu su Vilnius City Opera, papildant parodą „Iš tos operos“, kviečia jaunuosius lankytojus į susitikimą su operos solistu Rafailu Karpiu.

Susitikimo metu Rafailas papasakos ir apie savo muzikinę vaikystę, kurioje tilpo tiek meilė legendinei britų grupei „The Beatles“, tiek ir intensyvūs koncertai su choru „Ąžuoliukas“, tiek pirmieji žingsniai operos scenoje, kai dar pats būdamas vaiku pasirodė spektaklyje vaikams ir…buvo išmestas iš scenos!

Sužinosime, ar operos solistas privalo klausytis tik klasikinės muzikos, kokius balso pratimus jis daro ir kaip iš vaiko operoje Rafailas tapo suaugusiuoju, kuriančiu vaikams ir ką jam tai reiškia.

Renginio metu dalyviai galės ne tik užduoti visus norimus klausimus, bet ir kartu su Rafailu aplankyti parodą „Iš tos operos“, kurioje atras ir jo paties nuotrauką. Joje solistas įamžintas atliekantis būtent vaikišką Tobio rolę miuzikle „Svynis Todas – demonas kirpėjas“. Sužinoję šio kūrinio siužetą ir išgirdę Rafailo personažo istoriją, galėsime įsitikinti, jog vaikų rolės nebūtinai yra vaikiškos, – dažnai muzikos kūrėjai ne tik vaikams, bet ir per vaikus pasakoja labai svarbius ir sudėtingus dalykus.

Susitikimo pabaigoje visų lauks siurprizas – kūrybinė užduotis!
Labiausiai kviečiama jaunoji auditorija nuo 7 metų.
Su renginio bilietu tą pačią dieną taip pat galima apžiūrėti ir MO muziejuje eksponuojamas parodas.

SVARBU!

Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje ir renginiuose, vykstančiuose tiek MO viduje, tiek lauke, būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti.