Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


Naujųjų vakaras Vilniaus TV bokšte

Apie

Renginys įvykęs

Kviečiame juos sutikti Vilniaus TV bokšte, kur pro langus atsiveria žibanti šventinio Vilniaus panorama ir karaliauja visa pakerintis stulbinantis aukštis, kartu su tik šiam vakarui skirta specialia šventine programa.

O vakaras išties yra net dvigubai ypatingas. Tai paskutinė naujametinė fiesta tokiame “Paukščių tako” restorano interjere, koks jis – nedaug pakitęs – nuo pat atidarymo išliko iki mūsų dienų. Jau kitąmet kviesime į visiškai pasikeitusias naujas erdves, todėl ir vakaro temą sugalvojome kiek nostalgišką, bet ne mažiau intriguojančią: „Spalvingi 90-ieji“.

Šventinio vakaro bilieto kaina asmeniui – 185 €

Į kainą įskaičiuota:

♦ pakilimo bilietas; ♦ pasitikimo kokteilis; ♦ šventinis vakaro meniu; ♦ šventinė programa – vakaro vedėjas, DJ diskoteka, žaidimai ir prizai; ♦ gėrimai iš meniu už 30 € sumą;

Šventinis vakaro meniu:

♦ pasitikimo užkandžiai; ♦ lašišos „ceviche“, avokado kremas, pomidorų salsa; ♦ jautienos išpjova, sviestinė bulvių piurė, juodųjų trumų padažas ARBA sterko filė, midijos, brokoliai, jaunos bulvytės, balto vyno padažas; ♦ citrininis šerbetas; ♦ šokoladinis fondantas su lazdyno riešutais ir aukso dulkėmis;

Vakaro pradžia: nuo 21:00 | durys atidaromos nuo 20:30

Vakaro pabaiga: 3:00