Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Naujųjų 2022 metų sutikimas restorane “Paukščių takas”

Apie

Renginys įvykęs

Kiekviena šventė – ar tai būtų jaukus, dviejų žmonių pasibūvimas, ar gausus, šurmuliu ir juoku prisotintas renginys – turi būti išskirtinė, paliekanti pačius skaniausius prisiminimus. Kviečiame šiuos Naujuosius metus sutikti pas mus - virš debesų! Pro restorano langus žvelgiant į naujametinę miesto panoramą, mėgaujantis skaniu maistu ir šventine programa.

Gruodžio 31d. nuo 21:00 iki 3:00 "Paukščių tako" restorano erdvėje Jūsų laukia pats tikriausias JAMES BOND vakarėlis.

BILIETO KAINA suaugusiajam – 150 €, vaikui iki 12 m. – 116 €.

Į kainą įskaičiuota:
pakilimo bilietas;
pasitikimo kokteilis;
šventinis vakaro meniu;
šventinė programa - DJ diskoteka, žaidimai ir prizai;
gėrimai iš meniu - suaugusiems už 40EUR , vaikams už 25Eur sumą.

Šventinis vakaro meniu suaugusiems: sūrio ir tigrinių krevečių užkandėlės, lengvai marinuotų slyvinių pomidorų salotos su buivolių pieno mocarelos sūriu, sauso brandinimo jautienos didkepsnis Ribeye su mėlynosiomis bulvėmis ir keptomis daržovėmis arba žemoje temperatūroje keptas sterko didkepsnis su sviestinėmis daržovėmis, šokoladinis fondantas su kepintais lazdyno riešutais.

Šventinis vakaro meniu vaikams: sūrio ir tigrinių krevečių užkandėlės, lengvai marinuotų slyvinių pomidorų salotos su buivolių pieno mocarelos sūriu, karštas vaflis su vištienos rutuliukais ir brokolių kepsneliais, šokoladinis fondantas su kepintais lazdyno riešutais.

ATEIKITE PAS MUS, NES AUKŠČIAU NEBŪNA!