Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

Naujametiniai Sapiegų rūmai

Ieškote išskirtinės pramogos paskutiniajai šių metų dienai? Šventės išvakarėse aplankykite karališkų grožiu stulbinusią didikų Sapiegų vasaros rezidenciją – Sapiegų rūmus Antakalnyje! Sapiegų rūmai, statyti ir išpuošti italų meistrų, rūmų svečiams atimdavo žadą anuomet ir žavi lankytojus iki pat mūsų dienų. Apsilankykite ir Jūs – nepakartojami įspūdžiai ir gera nuotaika garantuojama visiems ateinantiems metams!

Ar žinote, kad Sapiegų rūmai ir parkas Antakalnyje yra vienintelis Lietuvoje išlikęs barokinis rūmų ir parko ansamblis? O tai, kad šį baroko šedevrą Kazimieras Jonas Sapiega, vienas įtakingiausių XVII a. pab. LDK didikų, statėsi, “besimatuodamas” Abiejų Tautų Respublikos karūną? Kas nutiko karūnai, o vėliau – ir patiems rūmams? Vivid Vilnius kviečia Jus pasigrožėti atgimstančiu baroko šedevru ir pasižvalgyti po primirštus Lietuvos istorijos užkulisius. Ekskursijos metu pasivaikščiosime po Sapiegų parką, lankysime atgimstančius Sapiegų rūmus bei tam pačiam ansambliui priklausiusią Išganytojo bažnyčią ir Trinitorių vienuolyną. Pasivaikščiojimo metu sužinosite, kodėl ištaiginga vasaros rezidencija iškilo būtent Antakalnyje, kokios technikos naujovės puošė barokinį sodą, kas versdavo aikčioti iš nuostabos rūmų svečius ir kokio religinio meno kūrinio atkeliavimas į Išganytojo bažnyčią tapo viena didžiausių švenčių mieste.

Nupūskime dulkes nuo senos istorijos knygos ir pavartykime gražiausius jos puslapius drauge – šventinėje Vivid Vilnius ekskursijoje „Naujametiniai Sapiegų rūmai“!

Ekskursijos metu bus lankomi šie objektai:

  • Sapiegų parkas
  • Sapiegų rūmai
  • Išganytojo bažnyčia ir buvęs Trinitorių vienuolynas

NB! Sapiegų rūmuose šalta, tad nepamirškite šiltos aprangos, patogios avalynės ar net termoso su karšta arbata.

Susitikimo vieta: prie įėjimo į Sapiegų parką iš Antakalnio g. pusės (Antakalnio g.17).

Ekskursijos kaina* asmeniui – 10 EUR, moksleiviams, senjorams – 7 EUR, vaikams iki 7 m. – 1 EUR. Į kainą įeina gido paslaugos. Papildomų mokėjimų nėra.
*Ši kaina galioja perkant bilietus internetu. Atsiskaitant vietoje grynaisiais, imamas 1 EUR/asm aptarnavimo mokestis.