Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


„Naujametiniai nuotykiai sapnų šalyje“, rež. Jevgenija Rusakova

Informacija

Renginys:
Spektaklis vaikams
Data:
Šeštadienis, Gruodis 30, 2023
Vieta:
Vilniaus senasis teatras, J. Basanavičiaus g. 13, Vilnius
Pradžia:
13:00 val.
Pirkti internetu:

Apie

Darželinukams, pradinių klasių moksleiviams, jų tėveliams, seneliams, auklėtojams, mokytojams dovanojame šventinę pasaką „Naujametiniai nuotykiai sapnų šalyje“.

Pasakodama apie kuriamą šventinę pasaką režisierė J. Rusakova buvo paslaptinga: „Būk pasiruošęs stebuklams. Naujųjų naktį visada tikiesi antgamtinio ir stebuklingo nuotykio. Blogis tikrai bus įveiktas, o teisingumas nugalės. Kas buvo nedėmesingas artimiesiems, tikrai dėl to atgailaus. Naujųjų metų naktis visada mus paverčia geresniais, širdingesniais, atviresniais. Vaikai visada šiuolaikiški. Jie gyvena čia ir dabar. Taip buvo, yra ir bus. Sėkmingo spektaklio paslaptis – kai vaidinimo metu vaikai spiegia iš baimės ar susižavėjimo, kai po visko jį aptaria... Kai namie perskaito teatre matytą pasaką, tapatinasi su jos herojais, verčia tėvus savaitgalį vėl eiti į teatrą.“

„Naujametiniai nuotykiai sapnų šalyje“ pasakoja istoriją apie sename, bet labai jaukiame mieste gyvenančią mergaitę Alisą. Prieš Naujuosius metus Alisa nuėjo miegoti kuo anksčiau, nes svajojo greičiau susitikti su Kalėdų seneliu. Gerai, kad jos mylimiausi žaisliukai Lėlė Dafnė ir Meškutis perspėjo apie Naujųjų metų šventei gresiantį pavojų – Kalėdų senelį pagrobė klastingoji Sapnų šalies karalienė! Alisai teko ryžtis išgelbėti šventę ir iškeliauti į nuotykių kupiną kelionę, kurioje sutiko fantastinius personažus: Naktinį liūtą, Varlytę-Pleputę, Trolį ir Kalbantį veidrodį, kurie tapo jos vaikiško žygdarbio pagalbininkais ir tikrų naujametinių nuotykių stebuklų šalyje draugais.

Spektaklis rodomas rusų kalba

Kūrybinė grupė:
Režisierė ir dailininkė – Jevgenija Rusakova
Kompozitorius – Vitalij Leonov
Vaizdo projekcijų dailininkė – Olga Titova
Inscenizacijos autorė – Ingrida Ragelskienė
Režisieriaus padėjėja – Nadežda Pereverzeva

Spektaklyje vaidina:
Mergaitė Alisa – Aleksandra Metalnikova
Lėlė Dafnė – Jevgenija Karpikova
Meškutis – Artur Svorobovič
Kalbantis veidrodis – Dmitrij Denisiuk
Sapnų šalies karalienė – Anžela Bizunovič
Naktinis liūtas – Maksim Tuchvatulin
Varlytės-pleputės – Jevgenija Karpikova, Artur Svorobovič
Trolis – Artūras Aleksejevas
Kalėdų senelis – Aleksandr Agarkov
Snieguolė – Edita Gončarova

Nuotr. Ingos Juodytės