Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Muzikinis projektas - "Joe Cocker'io legenda"

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Trečiadienis, Rugpjūtis 26, 2020
Vieta Vieta:
Vasaros terasa
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 30 min.

Apie

Visa Vilniaus bohema, rugpjūčio 26d., kviečiama į “Vasaros terasą”, kur po atviru dangumi, skambės legendinio atlikėjo Joe Cocker’io kūriniai, o ore tvyraus “mažojo Woodstock’o” nuotaika.

Muzikinis projektas "Joe Cocker'io legenda", sulaukęs didžiulio susidomėjimo ir puikių klausytojų vertinimų, kviečia į išskirtinį, vienintelį koncertą – Vilniuje, “Vasaros terasoje”.

Profesionalus, autentiškai skambantis, įspūdingos ir solidžios muzikos projektas, skirtas atminti legendinį britų atlikėją Joe Cocker’į!

Programoje atrinkti populiariausi, hitais tapę kūriniai - "You can leave your hat on", "Unchain my heart", "You are so beautiful", "With a little help from my friends" ir kt.

Pagrindinis projekto sumanytojas ir atlikėjas Ramūnas Difartas - profesionalus vokalistas-gitaristas viename, sodraus vyriško vokalo savininkas, daugelio TV projektų, festivalių, konkursų dalyvis, kompozitorius ir atlikėjas.

Kiti projekto atlikėjai - taip pat gerai žinomi vardai Lietuvos muzikos pasaulyje:

Leonardas Bėkša- klavišiniai

Ričardas Miškinis – bosinė gitara

Avydas Joffė - mušamieji

Aušra Difartė - pritariantysis vokalas

Vaiva Venslovienė - pritariantysis vokalas

Kviesk artimuosius ir draugus ir pasiruošk hipiškam vakarėliui!

Tai Muzika, kuriai laikas nepavaldus!


Bilietus platina BILIETAI.LT