Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   



Neda Malūnavičiūtė, Olegas Ditkovskis ir grupė. Muzikiniai Monologai

Informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Pirmadienis, Gruodis 6, 2021
Vieta Vieta:
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 30 min.
Bilietus platina Bilietus platina:
bilietai.lt
Pirkti internetu Pirkti internetu:

Apie

Gruodžio mėnuo visada užburiantis, jausmingas ir toks su maloniu jauduliu, nes jau kvepia didžiausiomis metų šventėmis. Jau galvojame kuo pradžiuginsime savo artimuosius ir draugus.

Tad gruodžio 6 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje savo koncertą surengs ir taip šventinį laikotarpį ir švenčių laukimą pradės Neda Malūnavičiūtė, Olegas Ditkovskis ir grupė. Koncertas sukurs tikrą švenčių pradžią, užburs emocijomis, jausmais ir privers susimastyti, pasidžiaugti ir atrasti. “Labai malonu šventinį mėnesį pradėti su muzika, ir būtent tokioje vietoje kaip Kotrynos bažnyčia. Mes tikime, kad šis koncertas jus užburs ir emocijos išsilaikys iki didžiųjų metų švenčių” - į koncertą kviesdama sakė Neda Malūnavičiūtė.

“Muzikiniai monologai” tai koncertinė programa kupina prasmingų tekstų, nebanalios muzikos, džiazo elementų ir stiprios vidinės energijos. Programoje skamba naujos ir senos, laiko patikrintos dainos, kurios kiekvieną kartą atliekamos vis kitaip.

Neda Malūnavičiūtę ir Olegą Ditkovskį į sceną atlydės draugai: Vytautas Labutis - saksofonas, Richardas Banys - piano, Andrius Afinogenovas - bosinė gitara.

Išskirtinis kokybiškos muzikos vakaras gruodžio 6 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje.


Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, gali būti kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.