Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


„Muzikiniai impulsai“: Nicholas Phillips (fortepijonas, JAV)

Informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Trečiadienis, Liepa 12, 2023
Vieta Vieta:
M. K. Čiurlionio namai, Savičiaus g. 11, Vilnius
Pradžia Pradžia:
18:00 val.

Apie

„Skambantis Čiurlionio Vilnius“ – septynios muzikinės dovanos Vilniaus miestui. KETVIRTA DOVANA – „Muzikiniai impulsai“.

Ketvirtąją muzikinę dovaną Vilniaus miestui 700-ojo gimtadienio proga įteiks svečias iš Jungtinių Amerikos Valstijų – pianistas Nicholas Phillips. M. K. Čiurlionio namų vykdomo projekto „Dialogai su Čiurlioniu“ kvietimu atlikėjas liepos 12 d., trečiadienį, 18 val. M. K. Čiurlionio namuose atliks koncertinę programą „Muzikiniai impulsai“.

Nicholas Phillips, „The New York Times“ apibūdintas kaip „talentingas ir išradingas pianistas“, „gabus ir įtikinamas naujosios muzikos propaguotojas“, nužymėdamas muzikinio ciklo „Skambantis Čiurlionio Vilnius“ pusiaują, publikai pristatys keturių kompozitorių kūrinių programą, kurioje susitiks panašiu laikotarpiu aktyviai kūrę M. K. Čiurlionis ir Ch. T. Griffes bei bendraamžės Sarah Kirkland Snider ir Žibuoklė Martinaitytė.

Pianisto interpretacijose, kurios taip pat giriamos už „deimantišką tikslumą“ („Fanfare“) ir „aštrų kaip skustuvas, bet nuostabiai temperamentingą“ („American Records Guide“) atlikimą, gims nauji dialogai, leisiantys pažvelgti į mūsų tapatumo skirtybes ir panašumus tiek praeityje, tiek dabartyje. Programa „Muzikiniai impulsai“ atvers langą į ateities perspektyvas ir leis aiškiau suvokti skirtybių svarbą jų kūrime.

Įėjimas laisvas.

Plačiau ➤ https://bit.ly/ketvirta_dovana