Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Žvėryno Serenados: koncertas visai šeimai "Muzikinės išdaigos"

Apie

Renginys įvykęs

Ir mamytėms, ir vaikučiams, ir tėveliams, ir močiutėms – styginių kvarteto „Archi Quartett“ kartu su aktoriumi Tomu Dapšausku atliekamos „Muzikinės išdaigos“ patiks visai šeimai.

Nuotaikingame vienos dalies koncerte skambės ne tik visiems žinomi J.S.Bacho, V. A. Mocarto ir kitų klasikinės muzikos kompozitorių kūriniai, bet ir stebuklingi kino filmo „Haris Potteris“ garsai, audringos „Karibų piratų“ bei visai ne piktos animacinių „Piktųjų paukščių“ melodijos. Koncerto vedėjas - aktorius ir šokėjas Tomas Dapšauskas žada koncertą praturtinti ne tik įdomiais pasakojimais apie kompozitorius ar instrumentus, bet ir interaktyviais pasirodymais, įtrauksiančiais visus klausytojus.

Atlikėjų komanda surengė keliolika panašaus pobūdžio pasirodymų LNOBT vykstančiuose koncertuose kūdikiams „Muzika mažoms ausytėms“ , kurie sulaukė didžiulio susidomėjimo. Augant klausytojams, paaugo ir atlikėjų programa – tad koncerte „Muzikinės išdaigos“ laukiami ne tik mažiausi, bet ir vyresni – ikimokyklinio ar mokyklinio amžiaus vaikai bei juos lydintys suagusieji - Žvėryno pievoje saugiai tilps visi! Edukacinį koncertą "Muzikinės išdaigos" remia Lietuvos Kultūros Taryba.

Koncerto atlikėjai:
Styginių kvartetas „Archi Quartett“
Vitalija Makrickienė (smuikas),
Ginta Kriščiūnaitė (smuikas),
Mantas Makrickas (altas)
Mykolas Rutkauskas (violončelė)
ir
aktorius Tomas Dapšauskas

Koncertas nemokamas!

Koncertų ciklą "Žvėryno serenados" remia Vilniaus savivaldybė

*Esant blogam orui gali keistis renginio vieta ar laikas.