Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


„Muzika ir pasakojimai“ | Vytas Bakšys (JAV) rečitalis

Informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Penktadienis, Rugsėjis 15, 2023
Vieta Vieta:
M. K. Čiurlionio namai, Savičiaus g. 11, Vilnius
Pradžia Pradžia:
18:00 val.

Apie

Rugsėjo 15 d., penktadienį, 18 val. M. K. Čiurlionio namuose koncertas-susitikimas su JAV gimusiu, lietuvių kilmės pianistu Vytu Bakšiu. Netikėtumų kupinoje programoje „Muzika ir pasakojimai", klausytojai išgirs George Gershwin, Peter Schickele, Ignaz Friedman, Francis Poulenc, Erikas Satie, M. K. Čiurlionio ir paties Vyto Bakšio kūrinius.

Koncerte kaip pasakotoja dalyvaus Birutė Palovienė.

Įėjimas laisvas, be išankstinės registracijos.

Bostone gyvenantis pianistas Vytas Bakšys yra baigęs Naujosios Anglijos muzikos konservatoriją ir Niujorko valstijos „Stony Brook“ universitetą, kur jo pagrindiniais pedagogais buvo Angel Ramon Rivera, Victor Rosenbaum ir Gilbert Kalish.Pianistas aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje, yra surengęs įvairiausių žanrų bei stilių koncertų Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje.

Nuo 1989 m. beveik dvidešimt vasarų Vytas Bakšys buvo garsiosios „Tanglewood“ dirigavimo programos „Fellowship Conducting Program“ dėstytojas, pianistas. Jis dažnai groja Bostono simfoniniame ir Boston Pops orkestruose, bendradarbiauja su „Concord“ kamerinės muzikos draugija. Jis grojo su įvairiais kamerinės muzikos kolektyvais, įskaitant „Boston Symphony Chamber Players“, „Boston Musica Viva ir Boston Secession“.