Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   SIRENOS'21: Mūsų smurtas ir jūsų smurtas (Rež. Oliver Frljić, Mladinsko teatras, Slovėnija)

Apie

Renginys įvykęs

„Pristatyti Oliverio Frljićiaus spektaklį „Sirenose“ – tai nebijoti šliūkštelėti žibalo į ugnį, ypač tuomet, kai kalbame apie jautrius istorinės atminties, tautiškumo, migracijos aspektus mūsų visuomenėje. Šis kūrėjas nebijo vaikščioti ašmenimis, provokuoti ir netgi šokiruoti, tačiau visa tai daro labai apgalvotai ir siekdamas tam tikro rezultato – permąstyti istoriją ir savo santykį su ja.“ — Kristina Savickienė, tarptautinės programos sudarytoja.

Režisierius: Oliver Frljić
Dramaturgija: Marin Blažević
Scenografija: Igor Pauška
Kostiumų dailininkė: Sandra Dekanić
Šviesų dailininkas: Dalibor Fugošić
Šviesų menininkas: David Cvelbar
Garso režisierius: Silvo Zupančič
Muziką parinko: Oliver Frljić
Kūrybinė konsultantė: Aenne Quiñones
Režisieriaus asistentė: Barbara Babačić

REKOMENDUOJAMAS AMŽIUS: nuo 18 m.

DĖMESIO: spektaklio metu rodomas nuogas kūnas, naudojama ryški blyksinti šviesa (stroboskopai). Kai kurios scenos gali įžeisti religiniais/etniniais klausimais.