Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Spektaklis - žaidimas visai šeimai MUSĖ, rež. Agnė Sunklodaitė

Apie

Renginys įvykęs

Spektaklis „Musė“ sukurtas pagal poetės Renatos Muchos knygeles vaikams „Įgeltas žaltys“, „Geras blogas oras“ ir kt.

„Nelaimės kartais ima viršų:
Į žalčio pilvą gėlė širšė.
Įgėlė baisiai skaudžiai. Štai.
Kamuojas šliužas pagrįstai.“

Vaikai, susėdę viduryje aikštelės, patenka į visų šių personažų gyvenimo verpetus, vykstančius aplink juos. Kaip ir žmonių bendruomenėje, čia pilna visokių įvykių, nutikimų, susitikimų ir problemų. Spektaklio-žaidimo eigoje mažieji žiūrovai gali vienaip ar kitaip jame aktyviai dalyvauti.

Režisierė Agnė Sunklodaitė: „Tai spektaklis apie bendruomenę, kurioje gyvena labai skirtingi, spalvingi ir savaip keisti personažai: Kupranugaris, Aštuonkojų šeima, Hipopotamas, Sraigė, Žaltys, Ežys, Kalaitė, įskaudinta iškabos „Piktas šuo“ ir kiti. Toje bendruomenėje gimsta Musė – smalsi, linksma, kūrybinga asmenybė, kuri bando pažinti ją supantį pasaulį, jo dėsnius, keistumus, džiaugsmus ir neteisybes. Galiausiai Musė suvokia, kad pasaulis – sudėtinga, bet įdomi ir puiki vieta, jei sugebi pastebėti ne tik save, savo norus ir bėdas, bet ir šalia esantį. Ar atsakysime į visus mažam žiūrovui kilusius klausimus? Tikrai ne. Mūsų tikslas tuos klausimus iškelti, mums svarbu, kad po spektaklio vaikai kalbėtųsi su tėvais. Spektaklį „Musė“ rekomenduočiau 4-8 metų amžiaus vaikams ir jų tėveliams.“

Dėmesio! Bilietą privaloma įsigyti kiekvienam žiūrovui nepriklausomai nuo amžiaus. Spektaklis vaidinamas rusų kalba.

Kūrybinė grupė:
Režisierė – Agnė Sunklodaitė
Dailininkė – Giedrė Brazytė
Kompozitorius – Deividas Gnedinas

Spektaklyje vaidina:
Musė; Varna – Jelena Orlova
Dramblys; Kupranugaris; Artistas; Daktaras Ežys; Genys – Aleksandr Kanajev
Aštuonkojis-mama; Dramblienė; Pelėda; Šarka; Sraigė – Juliana Volodko
Drambliukas; Žaltys; Kupranugaris; Artistas; Aštuonkojis – Artur Svorobovič