Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Monkey Tank albumo Field Notes pristatymas + dadcap

Apie

Renginys įvykęs

Spalio 20 d., Menų Fabriko Loftas didžiojoje scenoje, „Monkey Tank“ grupė gyvai pristatys savo naujausią albumą „Field Notes”. Kartu tą patį vakarą atmosferą kaitins – „dadcap”.

Garsus, griežtas, sintetika praturtintas skambesys, sujungiantis tai, kas sena ir tai kas nauja, dar negirdėta – visa tai apibūdina „Monkey Tank“ grupės naujausią albumą „Field Notes”. Po intensyvaus darbo studijoje ir ilgų kūrybinių ieškojimų – grupės nariai kviečia kartu su jais švęsti jų dešimties metų gimtadienį ir išgirsti naujausias albumo dainas gyvai.

Vakaro metu išgirsite „Monkey Tank“ kelių metų darbą, o kaip jie patys sako: „Žodžiais negalime išreikšti, koks tai svarbus vakaras mums. Tai bus didžiausias mūsų koncas up to this date! Laukiam visų ir kiekvieno!“

Albumo pristatymo koncerto draugai — grupė „dadcap” (emogaze / post-punk)

-----------------------------------------
Bilietai brangs.