Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Impro241 intro mokymai: Impro džiaugsmas

Renginio informacija

Renginys:
Seminaras
Data:
Trečiadienis, Liepa 1, 2020
Pradžia:
19: 00 val.
Trukmė:
2 val.
Vieta:
Laisvės namai Verkių g. 31B-2, Vilnius

Apie

ImproDžiaugsmas - tai galimybė atsipalaiduoti, išlaisvinti nuoširdų juoką, pamiršti apie kasdienius rūpesčius ir džiaugtis lyg maži vaikai! 

Kviečiame prisijungti visus norinčius atrasti ir patirti improvizacijos meno džiaugsmą!

Nuo liepos 1 d., kiekvieną trečiadienį 19.00 val. susitiksime žaisti improvizacijos žaidimus! Prisijungti gali KIEKVIENAS, čia nereikia būti aktoriumi, čia užtenka turėti noro ir entuziazmo!

Šie susitikimai, tai puiki proga susipažinti su improvizacijos menu! Ypač rekomenduojame tiems, kurie vis dar dvejoja ar norėtų lankyti 3 mėn. Impro studijas.

Improvizacijos džiaugsmu dalinsis lektorius, aktorius - Benas Rupeikis!

Improvizacijos įgūdžiai tai gyvenimo įgūdžiai, - nesvarbu kokia jūsų veikla, patirtis ar išsilavinimas – kiekvienas galime savo gyvenime naudotis impro įrankiais! 

Kaina

  • 80 eur | 5 susitikimai (19.00-21.00 val.)
  • 20 eur | 1 susitikimas (Pasiūlymas tiems, kurie jau yra prisilietę prie improvizacijos! Prisijunkite bet kurio susitikimo metu ir patirkite Impro džiaugsmą kartu)

*Vietų skaičius ribotas!

Užsiėmimuose gali dalyvauti iki 20 asm.


REGISTRACIJA* (iki Birželio 24 d.) Tel: 8624 38525 arba impro241@gmail.com