Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   MO Šeimų sekmadienis

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Renginys vaikams
Data Data:
Sekmadienis, Spalis 25, 2020

Apie

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms!

Kviečiame jus į specialius šeimų sekmadienio užsiėmimus ir žaidimus MO muziejuje. Užsiėmimai vyksta nuo 11 val. iki 13 val., o prisijungti galite bet kuriuo metu!

Kūrybinius žaidimus 3-8 m. vaikams veda teatras vaikams „Pradžia“. Teatro žaidimai leidžia išbandyti naujas veiklos formas, persikūnijus į sugalvotą personažą ugdyti empatiją. Aktorių naudojamos improvizacijos technikos lavina mąstymą ir budrumą, o nuotaikingos temos išjudina vaizduotę. Pamatysime, kad geram šeimos laikui kartu nereikia įmantrių žaislų, gali užtekti vien savo balso, kūno ir fantazijos.

Išankstinės registracijos į užsiėmimus nėra vykdomos, tad prisijungti galima bet kuriuo metu iki 13 val.

Šeimų sekmadienyje dalyvauti galima su muziejaus bilietu. Su juo taip pat galima aplankyti ir šiuo metu muziejuje eksponuojamas parodas. Jei atvykstate su šeima, rekomenduojame įsigyti šeimos bilietą!

Sekmadieniai MO skirti šeimoms. Taigi be šeimų sekmadienio užsiėmimų taip pat paruošėme ir specialią vaikišką užduočių knygelę „MOmukas“. Vaikų joje laukia kūrybinės užduotys, o tėvų – įdomūs faktai. Knygelę „MOmukas“ galima įsigyti MO muziejaus kasoje.

Vaikai iki 7 metų MO muziejuje lankosi nemokamai.


Bilietai www.bilietai.mo.lt/lit/events/11


SVARBU!

Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje ir renginiuose, vykstančiuose tiek MO viduje, tiek lauke, būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Vaikams iki 6 metų kaukės nėra privalomos.