Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   MO lauke. Poezijos skaitymai

Renginio informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Vakarėlis
Data Data:
Ketvirtadienis, Rugpjūtis 6, 2020
Pradžia Pradžia:
18:30 val.
Trukmė Trukmė:
1 val.

Apie

Į MO terasą šią vasarą ir vėl sugrįžta poezija!

Įdomi, intriguojanti, jaudinanti, galbūt kartais netgi nepatogi ar neduodanti ramybės – poezija traukia ir domina. Kviečiame į poezijos skaitymus MO terasoje. Čia ir vėl susitiks skirtingi stiliai ir temos. O jums pasiūlysime gaivius ir polėkio kupinus ketvirtadienio vakarus MO muziejuje su jau pamėgtais arba naujai atrastais autoriais.

Susitikime kas antrą ketvirtadienį!

Apie antrojo vakaro pašnekovą:

Vytautas Stankus – vienas svarbiausių ir įdomiausių savo kartos kūrėjų. Jo tekstai fragmentiški, alsuojantys tamsia šiluma, veriantys, skvarbiai įsižiūrintys. Tiriantys pasaulį, gyvenimą, mirtį, žmonių artumą bei tapatybę, kasdienybės ritualus.

Po naujausios autoriaus knygos pasirodymo praėjo jau ketveri metai, tad su seniai girdėtais ir pasiilgtais tekstais tikimės išgirsią ir naujų. Apie kūrybą ir gyvenimą vakaro metu poetą kalbins MO žmogus Zigmas Pakštaitis.

Esant nepalankiam orui, skaitymus organizuosime MO muziejaus viduje.

Pasižymėkite datas savo kalendoriuose ir susitikime MO terasoje!