Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   MO gido savanorio ekskursija

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Ekskursija
Data Data:
Šeštadienis, Rugpjūtis 8, 2020
Pradžia Pradžia:
14:00 val. ir 16:00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val.

Apie

Kaip ir anksčiau – savaitgaliais 14 val. ir 16 val. kviečiame į MO gido savanorio ekskursijas! Tai ekskursija, kuri yra unikali savo pasakojimu. Ji kaskart gali būti vis kitokia ir nauja. Kiekvienas gidas savanoris savaip interpretuoja parodą ir joje eksponuojamus kūrinius. Ekskursijoje nėra vienareikšmių tiesų – ji atvira įvairioms nuomonėms ir individualiam patyrimui.

Taigi kartu su MO gidu savanoriu sužinokite daugiau apie naująją MO muziejaus parodą „Kodėl taip sunku mylėti?”. Joje – įtraukiančios ir itin kinematografiškos Saskia Boddeke ir Peter Greenaway specialiai MO muziejaus erdvėms kurtos video instaliacijos. Tai nėra įprasta paroda. Ji – lyg kino filmas! Pasinerkite į jį kartu su MO gidu savanoriu, ieškokite atsakymo į parodos klausimą, kartu analizuokite kito / kitokio priėmimo klausimą, santykį tarp gėrio ir blogio, skirtį tarp turtuolių ir vargšų, nelygybę tarp vyrų ir moterų, susipriešinimą tarp kartų ar rasių. Sužinokite daugiau apie pagrindinę parodos veikėją Susą Bubble. Kokia jos istorija ir ką ji pasakoja?

MO gido savanorio ekskursijoje gali dalyvauti 20 žmonių.

Informuojame, kad parodoje yra tamsu, taip pat yra blyksinčių šviesų ir baseinas. Būkite atidūs!

Bilietai – išankstinė registracija į ekskursijas nevykdoma. Norintys dalyvauti ekskursijoje, turi įsigyti muziejaus lankytojo bilietą. Tai galima padaryti tą pačią dieną MO muziejaus kasoje arba pirkti bilietą iš anksto internetu bilietai.mo.lt. Pirmenybė teikiama pirmiesiems atėjusiems.

Jei nepavyks prisijungti prie ekskursijos, rekomenduojame parodą patirti naudojantis parodos e. gidu. Jame rasite išsamius kūrinių aprašymus. Turėkite savo telefoną ir ausines. E. gidas – https://gidas.mo.lt/turai/kodel-taip-sunku-myleti/


Įsigyti bilietus galite MO bilietai