Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Misukasu / Miškas instaliacija - Performansas

Apie

Renginys įvykęs

Vienintelis Vilniuje lazerių performansas, kuris vyks Vilnelės upėje!
Užupio g. 2A kiemelyje (Užupio Meno Inkubatorius), virš Vilnelės upės, tarp Užupio ir Bernardinų tiltų, apšvietimo lazerių priemonėmis bei šokėjų performansu bus kuriamas japoniško miško vaizdinys. Tai subtilybių kupina augmenija, kontrastuojanti su urbanistinėmis džiunglėmis. Gyvybės nestokojančiame mieste Kultūros nakties lankytojai galės stabtelėti ir pasinerti įtaigioje vaizdo ir garso sintezėje. Ši instaliacija įkūnija žmogaus ir gamtos dermę bei tarpusavio sąveiką.
Tai vizuali sąsaja, skatinanti spėlioti, kas kitame portalo gale, ir atverianti vartus tarp Vilniaus senamiesčio ir Užupio Respublikos. Kultūros nakties lankytojams tai galimybė pajausti futuristinį netikėtumą, suaktyvinti pojūčius, vaizduotę, smalsumą – tyrinėti ir atrasti.
21.00 - 21.45 val. vyks poetinis akustinis performansas „Švelnus vėjo kuždesys“. Pasirodymą apjungs šokis ir haiku poezijos skaitymas bei gyva muzikinė kompozicija (atlikėjai Kotryna Žilinskaitė, Kristina Švenčionytė, garso menininkas Spectrum).
22.30 – 23.00 val. performansas “Prošvaistė“ sujungs poetinius ir monumentalius vaizdus, sukurtus derinant šiuolaikinio ir butoh šokio technikas (atlikėjai – Kotryna Žilinskaitė, Hasan Alp Çelikel), ir elektroninę muzikinę kompoziciją (garso menininkas – Spectrum).
23.00 – 02.00 val.
Japanese audiovisual improvisation"
Harmoningai sukurta simbiotinė žmogaus ir mašinos bendradarbiavimo atmosfera, kupina japoniškos dvasios, užhipnotizuoja klausytojus (atlikėjai - Gleb Divov x Musical Blockchain , daugybę apdovanojimų pelnęs AI muzikos kompozitorius).