Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Paribio miestas (Vilniaus Mistika)

Renginio informacija

Online Online:
Renginys Renginys:
Ekskursija
Data Data:
Antradienis, Vasaris 9, 2021
Pradžia Pradžia:
18:00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 30 min.
Susitikimo vieta Susitikimo vieta:
ZOOM platforma / Online

Apie

Vilnius yra paribio miestas...!
Čia eina riba tarp Vakarų ir Rytų. Ir dėka to mūsų miestas yra išskirtinis ir nepakartojamas...!
Bet, dar svarbiau, kad čia praeina riba tarp Mito ir Tikrovės...! Mistinis Vilnius taip stipriai persipina su Vilniumi realiuoju, kad neįmanoma suvokti: kur baigiasi tikrovė ir prasideda Gedimino sapnas...?
Ši riba, tarp tikrovės ir legendos itin plona vakare: kai baigiasi saulės valdžia, ir įsiteisina mėnulio viršenybė. Vakaras - tai ir riba...
Šventaragio slėnio medžiai pradeda pasakoti savo istorijas... Einant Pilies gatve, gali sutikti Magą Tvardauskį... Tyliai šnekučiuojasi juodieji angelai ant Šv. Jonų bažnyčios stogo... Artėjant prie Barbakano, jauti karštą Bazilisko alsavimą... Ir tu niekad nežinai, kada atsivers portalas į tą kitą, paralelinį Vilnių...
Ekskursija po paribio miestą - Mistinį Vilnių...

Registracija: Įsigijus bilietą siuskite jį el-paštu mark@markoturas.lt - Jums bus išsiusta nuoroda prisijungti ZOOM platformoje.

  • Registracija: mark@markoturas.lt
  • Telefonas pasiteiravimui: +37065920741
  • Susitikimo vieta: https://www.zoom.us
  • Kaina: 15 eurų.