Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Mindfulness praktinių įgūdžių vakaras

Apie

Renginys įvykęs

Vilniuje GYVAI! Mindfulness (dėmesingu įsisąmoninimu) ir kognityvine elgesio terapija gristas nerimo ir streso mažinimo praktinių įgūdžių formavimo renginys.

Renginys skirtas visiems, kas domisi praktine psichologija, saviugda, nori tapti labiau atsparūs stresui, sumažinti įtampą, nerimą, pagerinti nuotaiką, kūrybiškumą, miego kokybę.

Praktikos bus naudingos tiems, kurie nori lavinti savo sąmoningumą, bei pagerinti kasdieninio gyvenimo bei darbo kokybę, kurie susiduria su santykių, sveikatos ir kt. problemomis.

KOKIA MINDFULNESS PRAKTIKŲ NAUDA?
• Mažina nerimą, įtampą;
• Mažina lėtinius skausmus;
• Didina atsparumą dienos iššūkiams;
• Formuoja naujus įgūdžius reaguoti į stresą;
• Padeda labiau valdyti dėmesį;
• Gerina atmintį;
• Lavina sąmoningą elgesį, atsižvelgiant į norimus rezultatus.
• Taupo energetinius resursus;
• Didina kūrybiškumą;
• Formuoja geranorišką santykį su savimi;
• Lavina naujus įgūdžius išbūti sunkiose situacijose padedant sau;
• Mokina pasirūpinti savimi ir savo poreikiais.

APIE METODĄ
Mindfulness – šiuolaikinės psichologijos metodika, kurią sukūrė mokslininkas Jon Kabat Zinn. Ją sudaro moksliniais tyrimais patvirtintos praktikos ir psichoterapijos (kognityvinės elgesio terapijos) pagrindai.
Ši metodika, pastaruoju metu yra viena plačiausiai naudojamų pasaulyje kaip psichologinės ir emocinės sveikatos gerinimo būdas.
Kaip nerimo ir streso mažinimo būdą šią metodiką taiko kariai, gydytojai, mokytojai, verslininkai. Metodo efektyvumas įrodytas daugybe tyrimų, todėl jis plačiai taikomas Vakarų šaliyse.

Mindfulness praktikos nėra sudėtingos ir jas praktikuojantys žmonės tampa atsparesni gyvenimo iššūkiams, daug efektyviau susitvarko su nerimu, negatyviomis patirtimis, sumažėja emocinis valgymas, lengviau išeina iš žalingų įpročių.

Pratimai padeda subalansuoti dienotvarkę, dėl to atsiranda geresnė savijauta, gyvenimo pusiausvyra, pagerėja santykiai su aplinkiniais.

PAKVIESK SAVE ar TAU ARTIMĄ ŽMOGŲ, naujoms patirtims, kurios MOKSLU ĮRODYTAIS metodais gerina gyvenimo kokybę!

KADA? Vasario 5 d. (sekmadienį) 15.00 – 18.00 val.

KUR? “I Feel” studijoje, A. Jakšo g. 11 -17, Vilnius

KAINA: 45 Eur. 1 asm. Registruojantis 2 ir daugiau asm. 1 asm. TIK 40 Eur.!!!

RENGINĮ VEDA:
Kristina Dorofėjė – mindfulness trenerė, Lietuvos Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, nuolat vedanti sąmoningumo stovyklas, mokymus ir kūrybines dirbtuves.
„Nebus jokio mokinimo ir tiesų, kaip reikia gyventi. Mano užduotis – per praktikas ir asmeninius patyrimus padėti atrasti patiems, kas jums veikia, padeda ir ką jūs norite ir esate pasiruošęs daryti dėl savo lengvesnio ir prasmingesnio gyvenimo“.

10 PRIEŽASČIŲ, KODĖL MUMS REIKIA MINDFULNESS?
1. Tampame sąmoningesni.
2. Geriau valdome savo dėmesį.
3. Patiriame daugiau ramybės.
4. Mažinam emocinę ir fizinę įtampą.
5. Mokame kitaip reaguoti į stresą.
6. Lengviau išgyvename sunkias situacijas.
7. Pagerinam bendravimą su kitais.
8. Keičiame į save daugiau geranorišką požiūrį.
9. Jaučiam daugiau energijos, esam darbingesni.
10. Mokam pastebėti ir patenkinti savo poreikius.