Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Midaus degustacija su Domu Vyšniausku

Apie

Renginys įvykęs

Į Local Pub || Trakų unikaliais gėrimais ir žiniomis pasidalinti atvyksta Domas Vyšniauskas. 2023 metų Lietuviško vyno čempionato absoliutus nugalėtojas. Tarp visų rūšių vyno Domo pusiau saldus „Liquid Bloom“ midus padarytas naudojant rūkytą salyklą, grikių medų, aronijas ir obuolių sultis yra geriausiai įvertintas čempionato gėrimas. Daugiausiai balų gavęs gėrimas tarp 180 čempionato dalyvių toks yra neveltui.
Sužinoti kaip gaminami šie gėrimai, kodėl jų Lietuvoje tiek nedaug ir kaip išgauti naujus skonius galėsite vienintelėje tokioje midaus degustacijoje kartu su pačiu Domu.
Keista, bet retas lietuvis galėtų paaiškinti, kas iš tikrųjų yra midus, dar retesnis jo turi namuose ar yra ragavęs. Tad kiek gali būti gyva tradicija, kai jos nepuoselėjame?
Susitinkame to pakeisti rugpjūčio 1 dieną, 18:00 val, Trakų g. 13.