Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Šokio ir gyvos muzikos spektaklis ''Metų laikai''

Informacija

Renginys Renginys:
Spektaklis
Data Data:
Šeštadienis, Spalis 14, 2023
Vieta Vieta:
Menų spaustuvė. Šiltadaržio g. 6 Vilnius
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Pirkti internetu Pirkti internetu:

Apie

Metų laikai
Šokio ir gyvos muzikos spektaklis

Keturi metų laikai, keturios violončelės, keturi kardinaliai skirtingi šokėjai.

Šokio ir gyvos muzikos spektaklis „Metų laikai“ – tai pirmas bendras Šeiko šokio teatro ir Mindaugo Bačkaus vadovaujamo Klaipėdos violončelių kvarteto darbas. Violončelininkų gyvai atliekamas vienas populiariausių pasaulyje kūrinių – Antonio Vivaldi „Keturi metų laikai“ scenoje įgauna naują, dekonstruotą pavidalą. Skirtingus metų laikus ir stichijas čia įkūnija kiekvienas savo srityje unikalūs, itin skirtingos išraiškos ir plastikos atlikėjai: aristokratiškoji balerina Beata Molytė, teatro šamanu vadinamas Benas Šarka, aktorius mimas Aleksas Mažonas, ir vienas stipriausių savo kartos šiuolaikinio šokio šokėjas Marius Pinigis. Choreografei Agnijai Šeiko pavyko meistriškai sustyguoti šių asmenybių bendradarbiavimą scenoje suteikiant jiems pakankamai saviraiškos laisvės. Taip scenoje kuriama netikėta skirtingų atlikėjų šokio ir muzikos atlikėjų harmonija.

Choreografė: Agnija Šeiko

Muzika: Antonio Vivaldi „Keturi metų laikai“ (versija keturioms violončelėms)

Muzikos atlikėjai: Klaipėdos violončelių kvartetas: Marius Sakavičius, Karolis Vaičiulis, Gleb Pyšniak, Kornelija Kupšytė

Šokėjai: Beata Molytė, Benas Šarka, Aleksas Mažonas, Marius Pinigis

Kostiumų dailininkė: Lina Andriukonė

Šviesų dailininkas: Povilas Laurinaitis

Šokėjai: Beata Molytė, Benas Šarka, Aleksas Mažonas, Marius Pinigis

Trukmė: 60 min.