Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

Menas Švęsti

Spalį norime dovanoti jums visiems dėmesį. Todėl MO gimtadienio mėnesį kviečiame į MENAS ŠVĘSTI renginius, kurie truks net dvi dienas!

SPALIO 15 D. 18:30
KŪRYBINIS SUSITIKIMAS SU VLADIMIRU PRUDNIKOVU IR JO MOKINIAIS

Vladimiras Prudnikovas – gyva Lietuvos muzikos istorija ir mokytojas, užauginęs kelias kartas pasaulio scenose triumfuojančių operos žvaigždžių.

Susitikime su V. Prudnikovu dalyvaus ir keturi jo mokiniai:

  • Almas Švilpa – virš 20 metų vedantysis Esseno operos bosas–baritonas, pasirodantis Berlyno ir Vienos operų didžiausiose scenose.
  • Kostas Smoriginas – dainavęs svarbiausiose pasaulio scenose: Londono Karališkojoje operoje, Milano La Scala, Maskvos Didžiajame teatre, San Francisko, Vašingtono operose, Brėgenso ir Zalcburgo festivaliuose.
  • Tadas Girininkas – ne tik apdovanojimais įvertintas solistas, bet ir vedantysis Lietuvos operos bosas.
  • Ieva Prudnikovaitė – užaugusi teatre ir muzikoje, perėmusi visas tėvo vokalo mokyklos subtilybes, ji jau daug metų dalina savo laiką tarp Šveicarijos, Vokietijos, Austrijos ir Lietuvos.

Vakaro staigmena – muzikinis siurprizas!
Susitikimą moderuos Julijus Grickevičius.

SPALIO 16 D. 18:30
PASIMATYMAS SU MENO KŪRINIU. SVEČIAS – Beata Nicholson

Kartu su televizijos laidų vedėja, žurnaliste ir kulinarinių knygų autore Beata Nicholson kalbėsime apie meną švęsti. Juk tai yra tikrai daugiau nei šventinis stalas. Vietoje nenustygstanti Beata papasakos, kaip ji supranta šventę ir kas gali slypėti po žodžiais „menas švęsti”.

Pokalbį pradėsime nuo Beatos išsirinkto MO kolekcijos kūrinio, kuris bus atspirties taškas visam pokalbiui. Įdomu, kokį kūrinį jį pasirinks? Sužinokime kartu spalio 16 d. 18:30!

Pasimatymą moderuos Ieva Rekštytė-Matuliauskė.

SPALIO 16 D. 19:30
KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS SU Andriumi Zakarausku

MO kolekcijos autorius, tapytojas Andrius Zakarauskas kviečia sužinoti daugiau apie šiuo metu MO muziejaus didžiojoje parodoje „Kodėl taip sunku mylėti?” eksponuojamą vieną jo kūrinį – „Tinklas”. Iš paties autoriaus sužinosime kūrinio interpretaciją, sukūrimo istoriją ir… netgi galėsime jį perkosntruoti! A. Zakarauskas kviečia atsinešti žirkles – konstruosim ir perkonstruosim paveikslą koliažo principu.