Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

Menas kurti. Kūrybinis susitikimas su Edgaru Montvidu

„Mane surado opera – ne aš jos ieškojau“, – teigia Edgaras Montvidas.

Jis – pirmasis „bohemietis“, netgi pirmasis lietuvių solistas, baigęs Londono „Covent Garden“ operos studiją ir 27-erių tapęs jauniausiu Alfredo vaidmenį (Verdi opera „Traviata“) Karališkojoje operoje atlikusiu tenoru.

Kartu su juo kalbėsimės apie meną kurti, patirtis ir atradimus bei įvairiapusių vaidmenų įgyvendinimą svarbiausiose Europos scenose lapkričio 14 d. 18:30.

E. Montvido universalumas ir aukščiausios kokybės atlikimas nepalieka abejingų. Įvairiausi vaidmenys – nuo svajingo Paryžiaus poeto operoje „Bohema“ iki jaunystės besivaikančio dramatiško Fausto, kurio paveikslą Edgaras sukūrė su britų kritiką sužavėjusiu įtaigumu. Pasirodymų geografija taip pat plati: Paryžius, Viena, Miunchenas, Briuselis, Londonas, Glyndebourne‘o festivalio scena.

Neseniai Prancūzijoje Verterio vaidmenį atlikęs E. Montvidas sulaukė itin palankių įvertinimų, o nacionaliniame prancūzų laikraštyje „La Figaro“ net buvo išspausdinta didžiulė antraštė – „Jis ir yra Verteris“. Ne veltui už tą patį vaidmenį VCO sukurtoje Julesio Massenet operoje „Verteris“ (2008) 2009 metais E. Montvidas buvo apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“.

Kūrybingas nuo vaikystės – laiptinėse rengdavo solinius rečitalius, lėlių teatro pasirodymus, šiandien E. Montvidas profesionaliai derina dvi savo aistras – dainavimą ir aktorystę. Jo išvaizda – visuomet nepriekaištinga, elgesys – britiškai taktiškas, vokalas – nuostabaus tembro ir gilių emocijų, vaidyba – skrupulingai detalizuota ir psichologinė.

INFORMACIJA APIE BILIETUS:

Bilietų skaičius į renginius yra ribotas, todėl kviečiame nepraleisti progos ir įsigyti bilietus iš anksto.

Lapkričio 14 d. MENAS KURTI bilietas galios renginiui Kūrybinis susitikimas su Edgaru Montvidu ir Kūrybinėms dirbtuvėms su Severija Inčirauskaite-Kriaunevičiene, tik į dirbtuves yra būtina papildoma registracija:

Su bilietu renginio dieną taip pat galima lankyti MO muziejaus parodas.

MOdernistams MENAS KURTI renginiai nemokami. MOdernistai, norintys dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, taip pat turi registruotis.


SVARBU!

Norime, kad jūsų visų meno pažinimas būtų saugus, todėl muziejuje ir renginiuose būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti.