Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Carito paramos mugė „Menas dalintis“

Apie

Renginys įvykęs

Kviečiame tave dalyvauti paramos mugėje „Menas dalintis“.
Rugsėjo 2 d. 11–16 val.
Bernardinų sode, šalia centrinio įėjimo, Vilniuje.

Bernardinų sode bus įrengtos meninės erdvės: meno terapijos užsiėmimai „emocijų ištaškymas“, vėjo malūnėlių gaminimo dirbtuvės, žaidimų erdvės suaugusiems ir vaikams, nuotaiką ir šypsenas kels kūrybingi animatoriai.

Šios mugės idėja kilo ieškant kūrybinių jungčių, kuriomis visi kartu galėtume kurti atvirą dalijimosi kultūrą, todėl įsigijus įvairių gėrybių Vilniaus arkivyskupijos Carito bendruomenė paskirstys jas konkrečiais meilės darbais gyvenimo išbandymus patiriantiems žmonėms.

Labdaros mugėje įsigyti ledai pavirs karšto maisto lėkštėmis alkstantiems, ateinantiems į Caritą. Rankų darbo lietos žvakės virs mokyklinių priemonių rinkiniais dienos centrus lankantiems vaikams. Saldi ir lengva cukraus vata pavirs grupinėmis lietuvių kalbos pamokomis pabėgėliams, o ekologiški maišeliai suteiks saugią aplinką tėvų skyrybas patiriantiems vaikams.

Rugsėjo 2 d. nuo 11 val. ryto iki 16 val. popiet, praplėskime savo širdis kūryboje, žaidimuose, nuoširdžioje bendrystėje. „Menas dalintis“ – tai kvietimas būti drąsiais, džiugiais meno ir artimo meilės dalintojais. Nepraleiskime progos dalintis savo ištekliais, laiku, kūrybingumu ar kitomis gėrybėmis ir padėti tiems, kuriems šios paramos ir palaikymo labiausiai reikia.