Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Man niekada nebus gana | Pasaulinė vaizdo klipo premjera

Apie

Renginys įvykęs

Gerbiamieji, įkvėpkit, iškvėpkit ir atsisėskit, kad neišgriūtumėt. Erzinome jus, dramatiškai (taip, kaip labiausiai mėgstam) laikėme intrigą, o dabar iškilmingai galime pranešti – grupės „Graži ir ta galinga“ pirmasis 2023 metų pažadas – naujas muzikinis klipas, dainai „MAN NIEKADA NEBUS GANA“, atkeliauja į didžiasias klausytojų ir žiūrėtojų širdis. Žinoma, ir į ekranus.
Pasaulinė - kosminė muzikinio vaizdo klipo premjera vasario 21 d.!
Kviečiame į premjerinį vakarą susitikimui, apsikabinimui, bučiniams ir šokiams 19 val. Opera social house.
Atvykusieji turės neįtikėtiną progą susipažinti ir papliurpti su grupe, bei vaizdo klipo kūrybine komanda, net kelis sykius išvysti patį klipą, o po visko – dargi pašokti, nes DJ setuką užkurs ir smagius šokius vidinėms palmėms laistyti užsuks Maria Rosa iš Shishi!
Perspėjame, kad galimai, jūsų gyvenimuose rasis naujas priedainis, pagal kurį spausite gazą automobilyje, dainuosite duše ir šoksit su chebra. Gal net ir naujas posakis kasdieninėje retorikoje rasis: „MAN NIEKADA NEBUS GANA!”.
Susitinkam, pasakysit, ko jums būna negana gyvenime.
Kūrybinė komanda: Jorūnė Greičiūtė, Zbignev Bartoševič, Patricija Vytytė, Giedrė Jarockaitė, Rusnė Kairaitytė, Vasily Shramkov, Sigita Juraškaitė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė.

Įėjimas nemokamas