Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Perklausa: Lukas Norkūnas „Antras”

Apie

Renginys įvykęs

Liepos 9d. (penktadienį), 20:00 Vilniaus Kūdrų Parke vyks dainų autoriaus ir atlikėjo Luko Norkūno antrojo muzikos albumo „Antras” pristatymas - perklausa.

Savo unikaliomis dainomis Lukas kviečia į nepamirštamą, gyvenimą keičiančią, įspūdingą kelionę po jauno, prasmės ieškančio žmogaus pasaulį.

„Dažnai populiariojoje muzikoje rasite jausmų šablonus arba prekinę išvaizdą, kai stengiamasi pateikti tai, kas patrauklu, malonu – o tam tikros temos, mintys ir jausmai yra beveik tabu. Kaip atsvarą tam, norėjau išgyventi ir apdainuoti tai, kas tikra.” – pasakoja dainų autorius.

Ilgai brandintas albumas susideda iš dešimties kūrinių, kuriuos Lukas sukūrė 2012-2018 m.

Tuo pačiu metu, liepos 9 d., 20:00, albumas pasirodys ir „Youtube” platformoje, tad perklausoje dalyvauti galite ir nuotoliniu būdu!

Albumas „Antras” įrašytas 2019-2021m. „Raw & Modern Recording Studio”, įrašus dalinai finansuojant asociacijai LATGA.