Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Ludovic Beier Trio - Prancūzija

Apie

Renginys įvykęs

Improvizacijos ir viesulingi akordeono pasažai - tikra atgaiva ir malonumas gero džiazo mylėtojams.

Akordeonistas Ludovic Beier iš Prancūzijos - puikiai žinomas džiazo muzikos gerbėjams, kurio muzikavimas kaskart stebina ir yra kupinas netikėtumų ir gerų emocijų. Beribė profesionali improvizacija persipynusi su pramogine stilistika – gero rudens vakaro garantas.

Nuostabiajam akordeonininkui talkins čigoniško Swing‘o gitaristas – Philippe „Doudou“ Cuillerier, bei žinomas kontraboso virtuozas – Antonio Licusoti. Muzikų desantas kviečia panirti į Prancūzija dvelkiantį, siautulingą, gypsy jazz, django ir lengvo svingo palytėtą ir nenuspėjamos improvizacijos kerų kupiną vakarą

Ludovic Beier - akordeonistas, džiazo muzikos atlikėjas iš Prancūzijos meilę ir talentą muzikai paveldėjęs iš muzikantų tėvų. Nors atlikėjas buvo užaugintas pagal prancūzų muzikos tradicijas, tačiau dar jaunystėje pasuko džiazo keliu. Būdamas tik 24 metų dalijosi scena su geriausiais Prancūzijos, Europos ir Amerikos džiazo stiliaus atlikėjais, įskaitant Angelo Debarre, Dorado Schmitt, Martin Taylor, Stochelo Rosenberg, Paquito D'Rivera, James Carter.

Atlikėjas yra pasirodęs didžiausiose pasaulio koncertų salėse bei ypatingos svarbos džiazo festivaliuose: „Carnegie“ salėje Niujorke, Kennedy centre, San Francisco festivalyje, „Disney“ salėje Los Andžele, Čikagos simfoninėje salėje, „Kimmel“ menų centre Filadelfijoje, „Salle Pleyel“ koncertų salėje (Paryžiuje), įrašų studijos „Blue Note“ džiazo klube (Milane), „Festival de Jazz de Monreal“ (Kanada), „Phoenix Hall“(Japonija), Niuporto džiazo festivalyje, „Hollywood Bowl“ koncertų salėje bei Monrealio džiazo festivalyje.

Organizatorius:

XXV Tarptautinis akordeono festivalis „Vilnius 2022“

Lietuvos akordeonistų asociacija

Meno vadovas prof. Raimondas Sviackevičius