Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Lenkija širdyje

Apie

Renginys įvykęs

Gegužės 2 d., minint Pasaulinę lenkų dieną, sostinės širdyje vyks nemokamas koncertas, kuriame dalyvaus garsiausi Lenkijos atlikėjai. Organizatoriai tikisi, kad į renginį susirinks gausus būrys tiek Lietuvoje gyvenančių lenkų, tiek lietuvių, norinčių geriau pažinti kaimyninės šalies kultūrą.

Scenoje pasirodys tokie dainininkai ir grupės kaip: Maryla Rodowicz, Czerwone Gitary, Blue Cafe, Kamil Bednarek, De Mono, FEEL, Pectus, Golec uOrkiestra, Łukasz Drapała, Ewelina Gancewska ir Doda.

Koncerto metu skambės populiariausi lenkiški hitai, o žiūrovus džiugins įspūdinga scenografija, vaizdo efektai ir šokių pasirodymai.

Prie renginio vedėjų vairo stos charizmatiški ryto laidų vedėjai Aleksandras Sikora ir Ida Nowakowska.

Koncertas vyks antradienį, gegužės 2 d., 19.00 val. Vilniaus Rotušės aikstėje. Vartų atidarymas 17.45 val. Įėjimas nemokamas.

Renginys bus transliuojamas per TVP Wilno televizijos kanalą.