Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Kūrybinės rankų šešėlių teatro dirbtuvės | Budrugana Lietuva

Apie

Renginys įvykęs

Visą savaitę vykstantį meno erdvių Vileišio18 atidarymą vainikuos rezidentai - rankų šešėlių teatras ,,Budrugana Lietuva", pakviesdami tiek mažus, tiek didelius į savo rankas pažvelgti naujut naujutėlaičiu žvilgsniu.

Rankų šešėlių teatro ,,Budrugana Lietuva” aktorės Eglė Agota ir Adelina kviečia išlaisvinti rankose slypinčias šešėlių figūras. Pasaulyje itin retai sutinkama teatro forma, reikalaujanti minimalių priemonių: šviesos šaltinio, ekrano ir rankų plastikos pakvies dirbtuvių dalyvius pačius išbandyti šios unikalios teatro technikos. Dirbtuvėse dalyviai susipažins su rankų platiską ir mobilumą lavinančiais pratimais, išgirs tikrąją šešėlių teatro atsiradimo istoriją, kurs ir improvizuos naudodami tik rankas.
Dirbtuvių vadovės pažada, po šio susitikimo - rankos niekada nebebus tuščios!

SKIRTA:
Kadangi šešėlis amžiaus neturi, kviečiami ir maži, ir dideli!
DIRBTUVES VES:
Eglė Agota Matulytė ir Adelina Skalandytė - rankų šešėlių teatro ,,Budrugana Lietuva" aktorės, rankų šešėlių teatro technikos Lietuvoje pradininkės.

*Vietų skaičius ribotas.
*Kūrybinės dirbtuvės vyks NEMOKAMAI.
*Būtina išankstinė registracija.