Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Kūrybinės kino vaidybos dirbtuvės | Directors LAB

Apie

Renginys įvykęs

Rugsėjo 5 - 10 dienomis vyks meno erdvių Vileišio18 atidarymas! Visą savaitę kviesime žiūrovus į nemokamus renginius, kurių metu žiūrovai susipažins su šių erdvių rezidentais, bei atras Antakalnio ramybėje įsikūrusį naują meno ir kultūros židinį!
Vileišio18 atidarys ir kino vaidybos dirbtuvėmis erdves sušildys, mūsų rezidentai, tarptautinė platforma - Directors LAB.

Jūsų laukia dviejų valandų susitikimas su kino režisiere Irma Pužauskaite, kuri ne tik papasakos apie aktoriaus darbą aikštelėje, bet ir praktiškai duos patirti darbo su aktoriais svarbą.

KŪRYBINES DIRBTUVES VES:
Režisierė Irma Pužauskaitė - baigusi kino ir TV režisūros studijas Los Andžele, Irma susidomėjo JAV aktorystės technikomis kaip Meisner, Stella Adler ir Lee Strasgerg, kurių mokėsi su Barry Primus ir Steven Ditmyer. Greitu metu kino ekranus pasieks jos režisuotas pilno metro filmas „9tas žingsnis“. Įgijusi patirties ir supratusi, jog darbas su aktoriais jos mėgstamiausia darbo kine dalis, įkūrė mokymų platformą „Directors Lab“, jog galėtų dalintis ir mokyti kartu.

SKIRTA:
Pradedantiesiems aktoriams, epizodinių vaidmenų atlikėjams ir visiems norintiems susipažinti su aktoriaus profesija.

*Vietų skaičius ribotas.
*Kūrybinės dirbtuvės vyks NEMOKAMAI.
*Būtina išankstinė registracija.