Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Apsišviesk! | Kultūros naktis 2021

Apie

Renginys įvykęs

Svajojai po muziejų ar centrą pasivaikščioti netradiciniu būdu? Mėgsti spręsti galvosūkius ir tamsa Tavęs negąsdina? Tuomet Valstybės pažinimo centras kviečia apsišviesti apie Lietuvą tamsoje – interaktyviame pabėgimo kambaryje!

Tavęs laukia galvosūkiai, interaktyvių užduočių narpliojimas bei ekspozicijos ir parodų tyrinėjimas. Kiek Lietuvoje yra miestų? Kieno tai koordinatės: 55°45′22″š. pl. 24°22′41″r. ilg.? Su kiek valstybių Lietuva yra užmezgusi diplomatinius santykius? Koks miestas buvo Lietuvos kultūros sostinė 2020 metais? Įveik visas orientacines užduotis ir rasi išėjimą!

Ar išdrįsi pasinerti į naują, nepamirštamą nuotykį...? Laukiame Tavęs!

Seansai: 19 val., 21 val., 23 val.
Trukmė: apie 1 val.
Viename seanse gali dalyvauti: iki 30 asmenų. Komandoje žmonių skaičius neribojamas, tačiau rekomenduojama – iki 5 asmenų.
Registracija: vykdoma gyvos eilės principu.
Vieta: Valstybės pažinimo centro -1 aukštas.
Amžius: rekomenduojama nuo 12 metų.

Vykstant pabėgimo kambario seansams bus galima kaip ir įprastai lankyti Valstybės pažinimo centro I ir II aukštus.