Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Kristupo Vasaros Festivalis: Su gimtadieniu Ludwig!

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Ketvirtadienis, Rugpjūtis 27, 2020
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 20 min.

Apie

Skiriama L. van Beethoveno 250-osioms gimimo metinėms

Solistai: JŪRATĖ ŠVEDAITĖ (sopranas, Lietuva/JAV)

KRISTIAN BENEDIKT (tenoras)

LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Dirigentas GINTARAS RINKEVIČIUS

Nuo Bonos iki Bombėjaus, nuo Vienos iki Kanberos – šiemet visas pasaulis švenčia Ludwigo van Beethoveno 250-ąjį gimtadienį ir iki šiol mėgaujasi nemirtingu jo kūrinių grožiu.

Ko gero, kiekvienas paniūnuotume „Likimo” simfonijos leitmotyvą ar IX-osios simfonijos finalą, tačiau pats kompozitorius kaip vieną geriausių savo kūrinių įvardijo VII-ąją simfoniją. Būtent ją koncerte ir atliks Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas Gintaro Rinkevičiaus. Beje, vieną kūrinio dalį (Allegretto) tikrai esate girdėję: ji skamba daugiau kaip 40 apdovanojimų (tarp kurių – 4 Oskarai) pelniusiame kino filme Karaliaus kalba.

Antroje koncerto dalyje savo balsų grožiu bei darna žavės įspūdinga sceninė pora – Jūratė Švedaitė (sopranas) ir Kristian Benedikt (tenoras).

Nusiteikite šventiniam vakarui su nepaprastais muzikiniais fejerverkais!

Programoje L. van Beethoven ir kt.


Bilietus platina TIKETA.LT