Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Kristupo Vasaros Festivalis: Prie fontano su Šopenu (Ieva Dūdaitė)

Renginio informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Trečiadienis, Rugpjūtis 26, 2020
Vieta Vieta:
Sereikiškių parko Bernardinų sode (B. Radvilaitės g. 8A, Vilnius)
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 20 min.

Apie

Skiriama F. Chopino 210-osioms gimimo metinėms

Koncertas rengiamas kartu su Lenkijos Respublikos ambasada ir Vilniaus miesto savivaldybe

IEVA DŪDAITĖ (fortepijonas)

Pianistė Ieva Dūdaitė savo rečitalyje nukels į tą patį, bet labai skirtingą Paryžių. Svajingi Šopeno noktiurnai, baladės, valsai leis pajusti XIX a. salonų dvasią, o filmo „Amélie“ garso takelio melodijos primins, kad net ir naujausių technologijų amžiuje, pabėgti nuo savo jausmų neįmanoma.

Tiek F. Šopenas, tiek Y. Tiersenas, pasak pianistės, kūrėjai-novatoriai, radę savo raktą į klausytojų širdis: „F. Šopeno melodijos yra išdailintos, įsimintinos, puikiai pritaikytos fortepijonui. Tuo tarpu, Y. Tierseno kūriniai mane, kaip atlikėją, perkelia į kitas erdves: pilnas akordeono garsų Monmartro gatveles, turgavietes, kalvas, klonius, skliautus… Tokį jausmą noriu perduoti ir publikai“, – sako I. Dūdaitė. O mes linkime šį jausmą patirti!

Programoje F. Chopin, Y. Tiersen