Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Kristupo Vasaros Festivalis: Gabrielė Vilkickytė

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Penktadienis, Rugpjūtis 21, 2020
Pradžia Pradžia:
20:00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 20 min.

Apie

Akustinis koncertas

GABRIELĖ VILKICKYTĖ (vokalas, fortepijonas)

Kiek išvardytumėte atlikėjų, kurie savo žodžiais kalba jūsų mintis? Jei pabandytumėte tai padaryti, sąrašo viršuje atsidurtų Gabrielė Vilkickytė. Taikliais dainų tekstais ši atlikėja sukuria ramybės salą. Kiekvienas akordas, kiekvienas žodis užpildo sielą tikrumu.

Gabrielė nesislepia už efektingų šou elementų. Ji atvirai dalijasi išgyvenimais, istorijomis, įtraukiančiomis taip, jog netrukus pamiršti, kad esi pilnoje žmonių koncertų salėje, o ne atlikėjos kambaryje, kuriame antrą valandą nakties ji groja savo pirmajai meilei.

Dainininkė įsitikinusi, jog balsas ir fortepijonas moderniam žmogui nėra nuobodus reiškinys. Atvirkščiai, tai – nuostabus derinys jaukiausiam vasaros vakarui.

Autorinės G. Vilkickytės dainos


Bilietus platina TIKETA.LT