Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Kristupo piknikas vaikams

Apie

Renginys įvykęs

Renginio partneriai: Lietuvos nacionalinis muziejus, Alytaus ir Vilniaus autizmo asociacija „Lietaus vaikai“

MONIKA RYŠKUTĖ (fleita)
GODA PALSKYTĖ (fortepijonas)

Vaikų vasaros atostogų įkarštis. Draugai išvažiavę, seneliai užsiėmę. Stovykla tik kitą savaitę. Veiklų idėjų sąrašas ištuštėjęs…Padėkite jį į šalį. Visi vasaros vakarai smagūs, o žinote, kuris smagiausias? Tas, kuriame smagu visiems – ir mažiems, ir dideliems. Toks yra šis muzikinis piknikas!
Kviečiame jus į ypatingą erdvę, kurioje gyvena istorijos. Muzikos garsais jas papasakos fleitininkė Monika Ryškutė ir pianistė Goda Palskytė. Smalsučiai sužinos, kaip gėlės šoka valsą, kodėl nakties muzika maža, stebės gražuolę gulbę, grožėsis mėnulio šviesa. O jūs mėgausitės širdį glostančiais, iš pirmo garso atpažįstamais kūriniais.
Jei pikniko krepšyje neliks užkandžių, išsinešite jį pilną geros nuotaikos ir plačią šypseną. Susitikime!

Programoje W. A. Mozart, C. Saint-Saens, E. Morricone, E. Grieg ir kt.
„Kristupo piknikuose“ vaišina „Crustum“.
Trukmė iki 50 min
Įėjimas laisvas

Svarbi informacija:
• koncertas draugiškas autizmo spektre esantiems vaikams;
• koncertas vyks atviroje erdvėje – Istorijų namų kiemelyje. Čia galima judėti, dalintis įspūdžiais, ploti, bet kuriuo metu išeiti iš renginio;
• kėdės nenumeruotos, tad galite pasistatyti jas ten, kur patogiausia ar atsinešti savo pleduką;
• jei koncerto metu būtų reikalinga savanorių pagalba ar kiltų klausimų dėl lankymosi renginyje, maloniai prašome kreiptis el. paštu: kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt;
• artimiausia mašinų stovėjimo aikštelė yra Kosciuškos g. 1A. Už stovėjimo paslaugą galima mokėti automatinėje kasoje monetomis, banknotais ir banko kortelėmis arba mobiliąja programėle m.Parking.