Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Kristupo piknikas: Prie fontano su Chopinu

Apie

Renginys įvykęs

Koncertas rengiamas kartu su Lenkijos Respublikos ambasada ir Lenkijos institutu Vilniuje.

GABRIELĖ AGILĖ BAJORAITĖ (fortepijonas)

„Bachas – astronomas, atrandantis nuostabiausias žvaigždes. Beethovenas – meta iššūkį visatai. O aš tik stengiuosi išreikšti žmogaus sielą ir širdį,“ – taip apie savo muziką kalbėjo Fredericas Chopinas.

Savo tikslą jis įgyvendino su kaupu – pelnė genijaus titulą ir tapo mylimiausiu visų laikų pianistų kompozitoriumi.

Jų tarpe ir Gabrielė Agilė Bajoraitė. Jaunoji pianistė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuoja nuo 2020 m. Tačiau jau yra susikrovusi solidų kūrybinį bagažą. Jame – įvairių konkursų laurai, specialieji prizai už geriausius klasikinių ir šiuolaikinių kūrinių atlikimus, pasirodymai Lietuvos ir užsienio koncertų salėse bei festivaliuose.

Šį kartą jai patikėtas paskutinis Kristupo piknikas, kurio dėmesio centre F. Chopinas su puikiais kompanionais – L. van Beethovenu ir S. Rachmaninovu.

Programoje F. Chopin, L. van Beethoven, S. Rachmaninov

Įėjimas laisvas