Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Kontaktų renginys Vilnius

Informacija

Renginys Renginys:
SpeedDating
Data Data:
Trečiadienis, Gegužės 25, 2022
Bilietus platina Bilietus platina:
tobuladovana.lt
Pirkti internetu Pirkti internetu:

Apie

Kviečiame į artimo ir nuoširdaus bendravimo vakarą - KONTAKTŲ formato renginį.

Pagrindinis tikslas - ieškoti naudingų ryšių versle, buityje, laisvalaikyje, pristatant save, savo paslaugas/ prekes ar mezgant tiesiog gerus ir naudingus kontaktus.

Tai nėra tradicinis pažinčių renginys, kuriame ieškoma tik antrosios pusės. Šio renginio metu tarpusavyje turėsite progą pabendrauti su VISAIS dalyviais, taip užtikrinant maksimalią naudą. Jūs užmegsite draugiškus ryšius su įvairių profesijų, hobių, netikėčiausių idėjų asmenimis, pvz. susipažinsite su meno, grožio srities specialistais, rasite architektą, meistrą namams, nuomojamas patalpas, darbą ar netgi partnerį naujai verslo idėjai. Be abejo, gerokai praplėsite pažįstamų ir draugų ratą, o puiki nuotaika - garantuota.

Renginio eiga: renginyje dalyvauja iki 20 žmonių. Renginys vyksta pagal specialias taisykles, kurias reguliuoja profesionalus renginio vedėjas. Bendraujama poromis, kiekvienam asmeniui skiriant ~3 minutes savo prisistatymui. Po renginio, susumavus rezultatus, vieni kitų kontaktus gauna asmenys, suradę bendrą tarpusąvio interesą.