Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Komedijų rašymo paslaptys. Internetinės dirbtuvės su Steve Kaplan (JAV)

Apie

Renginys įvykęs

Dviejų dalių seminare susipažinsite su komedijos menu, mokslu, filosofija ir pagrindiniais skirtumais nuo dramos (jie greičiausiai visai kitokie, nei manote). Pirmoje dalyje sužinosite kaip ir kodėl veikia komedija, kas vyksta kai ji neveikia, ir, visų svarbiausia, kaip ją pataisyti. Antroje dalyje išmoksite naudotis komedijos įrankiais, su kuriais susipažinote pirmoje dalyje, sukurti bei išplėtoti komedijos istoriją, nuo idėjos iki scenarijaus.

Pirma diena:
- Komedijos mokslas, menas ir filosofija
- Komedijos suvokimo testas
- Slapti komedijos įrankiai

Antra diena:
- Komedijos archetipai
- Komiška įžanga
- Komiška veikėjo kelionė

Steve Kaplan ilgai buvo vienas labiausiai gerbiamų ir geidžiamų komedijos specialistų kino industrijoje. Jo knyga „Slapti komedijos įrankiai“, tapo vienu žinomiausių žanro bestselerių.

Per savo ilgametę karjerą, Steve mokė prestižiniuose universitetuose, Yale, NYU ir UCLA universitetuose, taip pat dirbo tokiose kompanijose kaip „HBO”, „DreamWorks”, „Disney” ir tt.

Dabar Steve veda privačius mokymus, konsultacijas ir dirbtuves internetu bei gyvai. Daugiau informacijos apie Steve galite rasti adresu KaplanComedy.com.

Komedijų rašymo dirbtuvės yra filmų kūrimo festivalio Odisėja72 dalis. Daugiau informacijos apie festivalį rasite