Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Katarsis

Apie

Renginys įvykęs

Alternatyvaus roko grupė „Katarsis“ kviečia į savo svarbiausią solinį koncertą vasario 17 dieną Vilniaus klube „Kablys + Kultūra“.

„Kablyje“ dainos „Vasarą galvoj minoras“ autoriai pristatys atsinaujinusią grupės sudėtį, naujausia singlą „Rasa“ ir kitas oficialiai dar neišleistas dainas.

„Katarsis“ kuria dark alternative ir post punk muziką, grupės kūryboje daug eksperimentų ir meninių paieškų. Kiekviena daina turi savitą priešistorę, griausmingą kulminaciją ir palengvėjimo pajautą sukeliantį katarsį. Ryškūs melodijos kontrastai veikia hipnotizuojančiai.

Grojant „Katarsiui“ susiliejama su muzika ir galiausiai sugrįžtama į save. „Katarsio“ kūryba yra skirta kiekvienam, norinčiam patirti išsivalymą, o galbūt netgi ir visišką ekstazę.

Grupę sudaro Lukas Radzevičius (gitara, vokalas), Andrius Gruodis (gitara, pritariantis vokalas), Smiltė Linkauskaitė (bosinė gitara) ir Eivin Laukhammer (mušamieji).