Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Meistriškumo pamoka | Perkusija su Kaspars Kurdeko (Latvija)

Apie

Renginys įvykęs

Jeigu ritmas ir perkusija yra jūsų gyvenimo dalis, kviečiame apsilankyti lapkričio 12 d. 18.00 val. Vilniaus mokytojų namuose rengiamoje perkusijos meistriškumo pamokoje.

Tai bus puiki proga susitikti su bendraminčiais ir gauti meistiškumo pamoką iš puikaus savo srities profesionalo, Rygos muzikos akademijos perkusijos dėstytojo Kasparo Kurdeko.

Kaspars baigė džiazo magistro studijas Amsterdame (Olandija) ir studijavo Manheteno muzikos mokykloje pas Johną Riley ir Justiną DiCoccio. Kaspars koncertuoja ir kuria muziką įvairiose muzikinėse formacijose tarptautiniu mastu. Kaip kompozitorius jis kūrė muziką filmams („Nusikalstamo meistriškumo fondas“, 2018), vieno veiksmo baletą „Niekada nesakau“, 2019 m. (Premjera - Latvijos nacionaliniame operos ir baleto teatre), muziką šiuolaikinio šokio spektakliui „Divotne“.

Muzikantas vadovauja savo kvartetui „Deko Motion“ Nyderlanduose. 2010 m. Amsterdame pelnė prestižinį prizą „Keep a Eye Jazz Award“ ir geriausio džiazo muzikanto prizą. Neseniai jo eksperimentinės improvizacijos trio „KlusiKlusi“ išleido plokštelę su leidykla „Jersika records“ 2018.

Muzikantas koncertavo su tokiais atlikėjais / grupėmis kaip: „Spyros Manesis Trio“ (GR), „Dominic J Marshall Trio“ (JK), „Treestones“ džiazo kvartetas (LT, EE, LV), Jesse Van Rulleris (NL), Didier Lockwoodas (Prancūzija), Benjaminas Hermanas (NL), Francesco Bearzatti (Prancūzija), Toms Rudzinskis (LV), „Cremeratta Baltica“ (Gidonas Kremeris), Seamusas Blake'as (JAV).

Meistriškumo pamoka yra nemokama, bet reikalinga registracija ->

Iki pasimatymo meistriškumo pamokoje!