Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Instaliacija „Kas tu esi?"

Apie

Renginys įvykęs

Amžinos paieškos ir begaliniai didelis noras atsakyti į šį neatsakomą klausimą. Visada, bet kokioje gyvenimiškoje situacijoje tenka atsisukti į save, pažvelgti į save, pamąstyti apie save, kas tu esi ir dėl ko esi ten kur esi, mąstai tai, ką mąstai, o gal tik elgiesi taip, kaip elgiesi. Gyvūnas? Žmogus? Padaras? Energija? Atsakymų šimtai, o klausimas tik vienas. KAS TU ESI?

Prieš karantiną filmuotas, per karantiną užšaldytas ir dabar dienos šviesą išvysiantis filmas, dokumentika, trumpas metras, video, filmukas, eksperimentas ar dar kaip kitaip. Netyčia sutikti, pagauti momente, o gal specialiai į susitikimą kviesti žmonės ir jų atsakymai į ta vienintelį klausimą: kas tu esi?

Instaliacija „KAS TU ESI?" MMLAB erdvėje veiks gegužės 9-22 dienomis.
Filmo pristatymai ir susitikimai su autoriumi: gegužės 15, 18, 19, 22 dienomis, 20 val.

Idėjos autorius ir režisierius Laurynas Jurgelis
Montažas Linas Žiūra
Garsas Iveta Macevičiūtė
Subtitrai Julija Matulytė
Dalyvavusieji Vainius Sodeika, Kamilė Petruškevičiūtė, Marija Garnak, Gailė Butvilaitė, Žygimantė Jakštaitė, Laurynas Navakauskas, Robertas Tulko, Andrius Alešiūnas, Kęstutis Cicėnas, Jurgis Matulevičius, Paulius Markevičius, Augustė Pociūtė, Rokas Šimkevičius, Antanas Obcarskas, Paulina Taujanskaitė, Greta Grinevičiūtė, Barbora Šulniūtė, Gediminas Rimeika, Laurynas Adomaitis, Rapolas Jurgelis, Kamilė Gudmonaitė, Dainius Gavenonis, Rytis Saladžius, Michailas, Ieva Šimukonytė, Vytautas Katkus, Artiom Rybakov, Saulė Bliuvaitė, Kamilė Dambrauskaitė, Aistė Zabotkaitė, Jurgis Žymančius, Kipras Dominas, Karolis Vilkas

Filmo trukmė 10min

Prodiuseris: Meno ir mokslo laboratorija
Finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė
Partneriai: Bilietų nėra, Urbanistinis draustinis, Vilnius700
Renginys yra programos Vilnius 700 dalis.