Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   



Premjera "Kas atsiklausė Žemės?"

Apie

Renginys įvykęs

Bendros žmonijos kalbos beieškant apie atjautą sau ir sielų pasirinkimus, kviečiame į Premjerą: “Kas atsiklausė Žemės?".

Atsigręžiant į pasaulio lyderių kalbas kritiniais istoriniais momentais ir reflektuojant paskutinius tris metus vykstančius įvykius žemės planetoje Rugilė Sabonis, kreipiasi į žemės gyventojus: “Kas atsiklausė žemės?”.

Ši pasaulinė kalba primena mums apie kiekvieno iš mūsų laisvą pasirinkimą gyventi čia - šiame laikotarpyje. Primena, kad kiekvienas iš mūsų esame savo realybės kūrėja - kūrėjas. Kreipimasis vyksta įvairiomis pasaulio kalbomis, galų gale jas dekonstruojant ir pačiai atlikėjai perleidžiant per save tai, jog pati Žemė ir jos gyventojai dabar ieško ir kuria bendrą naują kalbą - bendrą naują būti čia kartu. Šis pasirodymas, analizuojantis žemės temą - buvimą jos dalimi jungia aktorystę, šokį, dainavimą.
Tai kelionė nuo malonumo būti savo kūne, savęs įkūnijimo šiame laike iki nušvitimo momentų per juoko prizmę, transformuojančias – dekonstruojančias choreografijas, leidžiantis į gilius egzistencinius klausimus ir bandymą atsakyti į juos.

Aktorė - Rugilė Sabonis
Muzikos atlikėja - Migloko
Režisierė - Arnolda Noir
Dailininkė - Rūta Lendraitytė Utalla