Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


KAS AŠ ESU? Prozos, poezijos ir muzikos pokalbiai

Informacija

Nemokamas:
Renginys:
Iniciatyva
Data:
Trečiadienis, Lapkritis 29, 2023
Vieta:
Rašytojų klubas, K.Sirvydo g.6, Vilnius
Pradžia:
18:00 val.

Apie

Kiekvienam žmogui iškyla klausimas – kas jis yra, kas yra Kūrėjas. Žmogus nėra tik fizinis kūnas, jame - emocijos, jausmai, mintys, protas. Žmogus - tai kūnas, dvasia ir siela. Mus traukia psichologija, filosofija, egzistenciniai klausimai. Visatos pažinimas prasideda nuo savojo Aš pažinimo, kuris yra beribis, kaip ir beribis Visatos dėsnių pažinimas. Todėl savojo akiračio plėtimas, platesnis pasaulio suvokimas - neatskiriama kiekvieno žmogaus tobulėjimo dalis. Renginyje žadame pasidalinti įžvalgomis, kurios kyla gyvenimo kelyje.

Renginyje „KAS AŠ ESU?“ savo pamąstymais ir kūrybiniais intarpais dalinsis rašytoja Elena Kurklietytė (knygų „Slaptingoji prema“, „Lyla“, „Šešėlių verpėja. Laukinės Todės istorija“ autorė), rašytoja Elė Soul (romanų „Aiškiariagė“, „Mirties laikas arba 8 minutės“ autorė), savo kūrybos eilėraščius skaitys poetė gydytoja Daiva Balbierienė (eilėraščių knygos „Sielos pašnekesiai“ autorė), fortepionu gros pianistas Matas Kaženauskas.

Kviečiame į renginį. Renginys nemokamas.