Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Interaktyvus spektaklis vaikams Kalėdų Senelio Stebuklai

Apie

Renginys įvykęs

Compensa koncertų salė gruodžio 27 d. mažuosius žiūrovus pasitiks su įspūdinga šventine programa: interaktyviu spektakliu visai šeimai.

Muzikiniai šokio pasirodymai, profesonalūs aktoriai, kviečiantys mažuosius žiūrovus šokti ir dainuoti drauge, įspūdingi šviesos efektai ir dekoracijos, spalvinga pasakų personažų įvairovė: nykštukai, snieguolės, kalbantys gyvūnai, atgiję žaislai ir lėlės, sniego karalienė ir, žinoma, kaip be Kalėdų senelio. Po spektaklio laukia fotosesija, diskoteka.

Kviečiame mažus ir didelius pasinerti į vaikystę: juoko iki ašarų, gerų emocijų ir stebuklų sūkurį.

***

Kalėdos – gražiausias metų laikotarpis, tačiau jo laukia ne visi. Piktoji sniego karalienė kuria planus kaip sugadinti Kalėdas. Kai iškyla grėsmė didžiausiai metų šventei, visi telkiasi drauge, norėdami pranešti Kalėdų seneliui, o ten kur Kalėdų senelis, ten prasideda stebuklai.

Compensa koncertų salė, Kernavės g. 84