Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Kalėdinis šeimų savaitgalis

Apie

Renginys įvykęs

Artėjant gražiausioms metų šventėms, kviečiame pasisemti kalėdinės nuotaikos ir savaitgalį praleisti Valstybės pažinimo centre!

Šeštadienį, gruodžio 18 d., 14 val. Jūsų lauks protmūšis „Kalėdų garsai“. Protmūšio metu komandose varžysitės atsakinėdami į klausimus apie kultūrą, sportą, žmones, žemę ir, žinoma, Kalėdas! Taip pat Jūsų lauks bonus turai, o geriausiai pasirodžiusios komandos – Valstybės pažinimo centro įsteigti prizai.

1 komandą gali sudaryti iki 5 asmenų. Jei grupėje asmenų mažiau, priklausomai nuo situacijos, gali būti prijungta prie kitos grupės.

Trukmė – apie 1,5 val.

Amžius: nuo 10 metų ir vyresni.

Sekmadienį, gruodžio 19 d., kviesime išbandyti kūrybiškumą dirbtuvėse gaminant 3D stiliaus snaiges. Popieriumi, žirklėmis, klijais ir visomis kitomis priemonėmis pasirūpinsime mes, o Jūsų prašome nepamiršti tik geros nuotaikos! Seansai: 12 val., 13 val., 14 val.

Išankstinė registracija nereikalinga.

Amžius: nuo 5 metų ir vyresni.

Iki pasimatymo!